Jdi na obsah Jdi na menu
 


 CUKRÁŘSKÉ VÝROBKY 

 Cukrářské výrobky jsou zastoupeny klasickou měkkou cukrařinou až po polotrvanlivé cukrářské výrobky. Z měkké cukrařiny si může zákazník vybrat z široké palety od lehkých jogurtových řezů, výrobků plněných lehkým tukovým krémem přes výrobky s rostlinnou šlehačkou, žloutkovým krémem a bílkovým krémem (kremrole, dortíky, řezy, indiani, bombičky, rolády, plněné košíčky, mini zákusky, atd.) až k výrobkům pro zvláštní příležitosti, které jsme schopni vyrobit i podle vlastního návrhu a přání zákazníka.

 DORTY

 Dorty jsou velmi žádaným sortimentem měkké cukrařiny. Tradiční dorty jsou plněny krémem, pařížskou šlehačkou, šlehačkou s různými příchutěmi a zdobeny různými ozdobami dle druhu dortu. Vyrábíme také netradiční dorty pro slavnostní a zvláštní příležitosti, dětské oslavy, apod.

Vyrábíme také dorty dia, bezlepkové a pro sdružené alergie. Tyto dorty jsou zajímavé svým tvarem i ozdobou. Stačí mít originální nápad, nebo se spolehnout na zkušenost, zručnost a naši nápaditost a my vyrobíme dle přání i návrhu zákazníka téměř jakýkoliv motiv - svatební, slavnostní, dětský, sportovní, humorný, hobby apod.

 

 

 

JEMNÉ PEČIVO

 Jemné pečivo je zastoupeno širokou škálou neplněného pečiva (vánočky, mazance, perníky, bábovky) až po plněné různými náplněmi (šátečky, koláče, svatební koláče, metynky, buchty, vánoční i velikonoční cukroví, záviny, plněné loupáky, apod).